Star Dome.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Dome.

Neovisan od svih.
 
PortalPočetna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
~ Star Dome je ponovno u pogonu! Postajte i zovite ljude. Wink ~
~ Učlanite se u Književni klub i diskutirajte s forumašima o knjigama! ~
~ Slobodno otvarajte teme! ~
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 92, dana sri oľu 02, 2011 9:28 am.

 

 Crtanje.

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Cleantha M. MaiQe

Cleantha M. MaiQe


Broj postova : 212
Join date : 22.07.2010
Age : 43
Lokacija : *Stolica. ^^*

Crtanje. Empty
PostajNaslov: Crtanje.   Crtanje. Icon_minitimened kol 08, 2010 1:36 am

Ja volim crtati. Zapravi, više škrabati. Ono, smajlići, mali likovi, znakovi, lijepo pisati neku riječ i ukrašavati... Crtanje. 499930

Iako volim i suhe pastele. Imam tri poprilično uspješna rada, može se reći i dva. Jer su dva gotovo ista. Jednan sam napravil mami davno, pa je kum htjeo isto ali veliko. <.< To je neki zalazak sunca, voda i drvo. A drugi je neko cvijeće u loncu. S:
Imam jedan koji nisam završila, ostalo mi je malo. I mnogo samo započetih. Crtanje. 499930

Iako. Imam jedan na koji sam ponosna. Ne samo ja. Radila sam ga s frendom. Neki tigar u pustini u visokoj travi. 4. razred. Nije ništa posebno jer smo gledali u sliku ali jednostavno ga volim. Crtanje. 386954
[Vrh] Go down
http://baloniodsapunice.forumotion.com/forum.htm
Roisin Marie Chantal

Roisin Marie Chantal


Broj postova : 242
Join date : 30.06.2010
Lokacija : Riverview

Crtanje. Empty
PostajNaslov: Re: Crtanje.   Crtanje. Icon_minitimesri kol 11, 2010 3:16 pm

Ja isto volim crtati. Najviše po vježbenicama i zadnjim stranicama bilježnica, ali i ovako, u slobodno vrijeme. Volim dizajnirati odjeću i kao imat neku svoju modnu marku (trenutno se zove Ambrosia), crtat reklame za proizvode koje izmislim, ili pozivnice za neki happening, plakate za koncerte....ali i normalne stvari. Najčešće ljude. U pokretu. Ili, po bilježnicama, one najprimitivnije crteže čovjeka, ali tako da to ispadne duhovito. Stripove s takvim brzinski-nacrtanim likovima. Većinom u vezi s gradivom. Sad sam tu tolko toga napisala, majko sveta.
[Vrh] Go down
Astrid O. Bracklett

Astrid O. Bracklett


Broj postova : 42
Join date : 20.08.2010
Age : 93
Lokacija : Lost in time.

Crtanje. Empty
PostajNaslov: Re: Crtanje.   Crtanje. Icon_minitimepet kol 20, 2010 10:56 pm

Roisin Marie Chantal je napisao/la:
Ja isto volim crtati. Najviše po vježbenicama i zadnjim stranicama bilježnica, ali i ovako, u slobodno vrijeme. Volim dizajnirati odjeću i kao imat neku svoju modnu marku (trenutno se zove Ambrosia), crtat reklame za proizvode koje izmislim, ili pozivnice za neki happening, plakate za koncerte....ali i normalne stvari. Najčešće ljude. U pokretu. Ili, po bilježnicama, one najprimitivnije crteže čovjeka, ali tako da to ispadne duhovito. Stripove s takvim brzinski-nacrtanim likovima. Većinom u vezi s gradivom. Sad sam tu tolko toga napisala, majko sveta.

Potpis ovo narančasto:)
Počela sam s svojim dizajniranjem donjem rublja - 'Jewel Underwear' - There is no sexy women without Jewel underwear. Crtanje. 499930
Glupo, znam, ali mi je to prekul:D
I volim crtat manga likove. Sebe u čudnoj verziji s anime očima i kosom i to. ^^
I graffite, također.
[Vrh] Go down
Roisin Marie Chantal

Roisin Marie Chantal


Broj postova : 242
Join date : 30.06.2010
Lokacija : Riverview

Crtanje. Empty
PostajNaslov: Re: Crtanje.   Crtanje. Icon_minitimesub kol 21, 2010 6:21 pm

eeee grafitte....u zadnje vrijeme stalno kad krnem crtat crtam grafitte Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crtanje. Empty
PostajNaslov: Re: Crtanje.   Crtanje. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crtanje.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Star Dome. :: Magični caffe :: Umjetnost & hobiji-
Forum(o)Bir: